تیغه کرکره

تیغه کرکره آلومینیوم

تیغه کرکره آلومینیوم

تیغه کرکره آلومینیوم

اگر نیاز به تیغه کرکره آلومینیوم دارید، ما در این مجموعه راه حل مناسبی را برای نیازها و بودجه شما ارائه می دهیم، به طوری که کرکره های آلومینیومی ما برای نصب خارجی یا داخلی طراحی شده اند، به علاوه تیغه آنها بسیار سخت، بادوام، مقاوم در برابر خوردگی و مناسب برای مشاغل و همچنین منازل مسکونی است.

تیغه های کرکره آلومینیومی ما، علاوه بر ظاهر عالی، از درجه بالایی از محافظت برخوردار هستند، همچنین دارای گارانتی و ضمانت نصب می باشد؛ بنابراین کارشناسان و تکنسین های ما بهترین راه حل را برای نیازها و بودجه شما توصیه می کنند. تیغه کرکره آلومینیوم در ضخامت و سایزهای مختلف برای اجرا و نصب کرکره برقی موجود هستند به طوری که دارای ضخامت 1/5 سانتی متر الی 14/5 سانتی متر هستند، همچنین در طیف وسیعی از رنگ بندی ها ارائه می شود، به علاوه تیغه سایز 10 ما دارای رنگ و طرح چوب است که از نظر زیبایی منحصر به فرد است.

کرکره های آلومینیومی از تیغه های بادوام و در دو نوع فوم دار و ساده ساخته شده اند و به عنوان سیستم حفظ امنیت در پارکینگ ها، فروشگاه، مغازه، سوله و اماکن مختلف شناخته می شوند، به علاوه خدمات تیم ما شامل اجرا و نصب تیغه های کرکره آلومینیومی با بهترین کیفیت است؛ بنابراین همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد تیغه های آلومینیومی ما بیشتر بدانید.

تیغه کرکره آلومینیوم (2) مشخصات تیغه کرکره آلومینیوم

  • جدا از عملکرد بادوام، تیغه های کرکره آلومینیوم جلوه بصری و طراحی ساختار نهایی را افزایش می دهند.
  • اشکال مختلف تیغه های کرکره و ریل های راهنما در سیستم کرکره متحرک، برای طراحی راه حل های جداگانه مناسب هستند.
  • تنوع طیف گسترده ای از رنگ ها، الگوها و جلوه های طرح چوب کرکره آلومینیوم امکان ایجاد نماهایی را برای هر سلیقه ای فراهم می کند، به طوری که شما می توانید در تمام طول سال به یک کرکره برقی با تیغه های آلومینیومی با کیفیت بالا، اعتماد کنید.
  • بیش از 150 رنگ پوشش پودری و همچنین طرح چوب موجود است.
  • ما می‌توانیم کرکره‌هایی را با طرح‌ها و جهت‌گیری‌های تیغه‌های تخصصی، اجرا و نصب کنیم.
  • ما اطمینان می دهیم که تیغه های آلومینیومی در برابر خوردگی مقاوم هستند و حداکثر استحکام را ارائه می دهند.

خدمات نصب و اجرا تیغه کرکره آلومینیوم

جهت ارائه اجرا و نصب تیغه کرکره آلومینیوم، مجموعه ما یک تکنسین باتجربه و حرفه ای را به محل اعزام می کند تا از محل نصب تیغه ها بازدید کند، به علاوه تکنسین های ما درک درستی از نیازهای شما به دست خواهند آورد و توصیه می کنند که کدام راه حل های نصب، مناسب ترین است، سپس اندازه‌گیری دقیق انجام خواهد شد و عواملی مانند قابلیت بارگذاری دیوار، مناسب‌ترین نوع تناسب و گزینه‌های مربوط به موتور، تیغه کرکره و عملکرد را ارزیابی خواهند کرد و سپس اجرا و نصب تیغه کرکره را ارائه می دهند.

تیم ما خدمات نصب و اجرای کامل تیغه کرکره آلومینیوم را با تمام ابزارهای جانبی به بهترین روش ارائه می دهند؛ بنابراین تیم نصب و اجرای ما  طیف متنوعی از پروژه‌های امنیتی، از کرکره‌های برقی خانگی گرفته تا مغازه های خرده‌فروشی، فروشگاه ها، مراکز تجاری و صنعتی در مقیاس بزرگ که به تعدادی از محصولات مختلف نیاز دارند، به صورت کارآمد ارائه می‌کنند.