تیغه کرکره

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

تیغه کرکره پلی کربنات

لوله میانی تیغه کرکره پلی کربنات، ایمن و غیر قابل اشتعال است و با فولاد سخت گیج 20 ساخته شده است، همچنین تیغه شفاف کرکره پلی کربنات مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه ایجاد می کنند، به علاوه آنها به گونه ای طراحی شده اند که حتی در برابر ضربه و برخورد اجسام سنگین مانند چکش یا ابزارهای برقی مقاومت خوبی دارند، همچنین تیغه کرکره پلی کربنات مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش دارد و در طول زمان خراشیده و کدر نمی شود.

تیغه کرکره پلی کربنات خم می شوند، انعطاف پذیری دارند، اما نمی شکنند یا خرد نمی شوند. ما، تیغه کرکره پلی کربنات طرح S با ضخامت های بالا که یکی از انواع تیغه های پلی کربنات است را به دلیل امنیت بالایی که دارد معمولاً برای پاساژها و مراکز تجاری نصب و اجرا می کنیم، همچنین از تیغه های طرح تخت یا همان مستطیلی برای فروشگاه های پوشاک، فروشگاه های زنجیره ای و مغازه ها نصب و اجرا می کنیم. البته انتخاب نوع تیغه پلی کربنات برای کسب و کار بستگی به سفارش مشتری دارد.

مشخصات تیغه کرکره پلی کربنات

 1. شفافیت 90 درصدبه بالا در بین کرکره های برقی
 2. قوی مثل فولاد و قابل مقایسه با تیغه فولادی گیج 20
 3. در استفاده معمولی خراشیده نمی شود، ترک نمی خورد یا نمی شکند
 4. شفافیت واضح خود را برای چندین سال حفظ می کند
 5. عملاً بی صدا در حال کار هستند

تیغه کرکره پلی کربنات (2)

خدمات نصب و اجرا تیغه کرکره پلی کربنات مؤثر و مقرون به صرفه

اگر به خدمات نصب و اجرا تیغه کرکره پلی کربنات اختصاصی و همچنین مقرون به صرفه نیاز دارید، با مجموعه ما در ارتباط باشید، چرا که ما با بیش از چندین سال تجربه و مهارت نصب و اجرای بهترین تیغه های کرکره پلی کربنات را داریم و همچنین بهترین خدمات تعمیر کرکره پلی کربنات و راه حل های نصب را در تمام حومه تهران ارائه می دهیم، به طوری که ما ارائه دهندگان خدمات نصب و اجرای تیغه کرکره پلی کربنات به صورت تخصصی هستیم.

تکنسین های ما، به خوبی آموزش دیده و در تعمیر، خدمات نصب، اجرا و بازرسی تیغه کرکره پلی کربنات به صورت حرفه ای، مهارت دارند و این بدان معناست که شما چیزی جز بهترین خدمات کرکره‌ای را دریافت نمی‌کنید؛ چرا که به راحتی می‌توانید با یک تماس تلفنی برای نصب و اجرای تیغه کرکره پلی کربنات با ما در ارتباط باشید.

دلایل استفاده از تیغه کرکره پلی کربنات ما

 • تجربه در نصب و اجرای انواع و اقسام تیغه کرکره پلی کربنات
 • ارائه خدمات نصب و اجرا در شرایط اضطراری و فوری
 • تیغه کرکره پلی کربنات، محل مورد نظر را در برابر شرایط سخت مانند گرما، سرما، مزاحمان و سر و صدا محافظت می کند
 • خدمات بادوام و با کیفیت با جدیدترین ابزارها
 • حفاظت در برابر خطرات آتش سوزی
 • ساخت برتر در تولید با طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها

خدمات نصب و اجرای تیغه کرکره پلی کربنات

مجموعه پارسیان درب، تجربه طولانی در ارائه بهترین خدمات کرکره پلی کربنات، تعمیر آسان و نصب و اجرای مورد نیاز در تهران دارد؛ بنابراین هنگامی که به دنبال خدمات مقرون به صرفه اجرا و نصب تیغه کرکره پلی کربنات هستید، ما تمام خواسته های شما را در مورد زیبایی شناسی و امنیت برآورده می کنیم و همچنین تیغه کرکره پلی کربنات طبق نیاز شما نصب می شوند؛ بنابراین همین امروز با ما تماس بگیرید و کارهای نصب و اجرای تیغه کرکره پلی کربنات خود را با خیال راحت به ما بسپارید.